Przejdź do treści

Gdzie zorganizować wesele w plenerze na Śląsku?

Zdecydowaliście się na organizację wesela plenerowego na Śląsku? Nie wiecie, jakie miejsca brać pod uwagę? Poniżej przedstawiamy kilka miejsc, które idealnie nadają się na organizację wesela w plenerze na Śląsku. Koniecznie się z nimi zapoznajcie!

Pałac Czarny Las

Na pewno godny polecenia jest Pałac Czarny La, który zlokalizowany jest w okolicach Częstochowy. To luksusowe miejsce, które zapewnia organizację wesela w plenerze nawet na 180 osób. Co ważne, do swojej dyspozycji mamy też świetnie wyposażony namiot, który zapewni miejsce do odpoczynku, czy zabawy. Dzięki temu nawet zmienna aura nie będzie straszna.

Dwór Hubertusa

Idealnym wyborem może okazać się również Dwór Hubertusa, który znajduje się w Mysłowicach. To miejsce, które gwarantuje profesjonalną obsługę oraz kompleksowe wsparcie przy organizacji wesela w plenerze, ale nie tylko. Warto wiedzieć, że Dwór Hubertusa jest nastawiony na sprostanie oczekiwań nawet najbardziej wymagających par, więc chętnie wspierają również przy organizacji ślubu w plenerze. Co ciekawe,  wesele w plenerze mogą odbywać się nie tylko w pięknym ogrodzie Dworu Hubertus, ale również posiada wyjątkowe sale weselne śląskie, które zostały odpowiednio przygotowane pod różnego typu przyjęcia.

Zamek Chałupki

Zamek Chałupki to kolejne miejsce na Śląsku, które może sprawdzić na organizację wesela w plenerze. Znajduje się on przy polsko-czeskiej granicy, od samego Wodzisławia Śląskiego dzieli go zaledwie 15 km. Zamek Chałupki jest zabytkowym obiektem z jakże malowniczym parkiem, więc jeśli ktoś marzy o weselu w wyjątkowym miejscu, to zdecydowanie tutaj warto skierować swoje kroki.

Willa Słoneczna

Omawiając wyjątkowe miejsca na Śląsku, nie sposób też pominąć Willi Słonecznej. Znajduje się ona w Dębowcu i usytuowana została wśród rozlewisk, czy pól. Rozcierają się stąd wyjątkowe widoki na Pogórze Cieszyńskie. Do tego panuje tu wyjątkowa cisza i spokój, a do dyspozycji pozostaje tak duża przestrzeń, że można z łatwością zorganizować wesele w plenerze na Śląsku.