Przejdź do treści

Trafiony prezent dla przyszłej panny młodej

Co przyszła panna młoda powinna dostać w prezencie od swoich bliskich? Co powinien ofiarować jej przyszły mąż? Jaki prezent powinna otrzymać od koleżanek na panieńskim? Jaki prezent będzie idealny od świadkowej, siostry, czy mamy? Nasz tekst może okazać się źródłem inspiracji, więc zachęcamy do zapoznania się z jego treścią!

Co kupuje pan młody dla swojej wybranki?

Zauważyć można, że coraz częściej przyszły pan młody przed ślubem ofiaruje swojej wybrance jakiś upominek. Tylko co właściwie powinien jej dać? Jaki prezent będzie odpowiedni? Choć do wyboru pozostaje wiele rozwiązań, to idealnym wyborem może okazać się biżuteria, którą panna młoda będzie mogła założyć w dniu ślubu. Trafionym prezentem może okazać się również wykupienie wspólnej wycieczki, na którą młodzi wyjadą bezpośrednio po zawarciu związku małżeńskiego.

Jaki prezent panna młoda powinna otrzymać od rodziców i dziadków?

Przyjęło się, że również rodzice i dziadkowie wręczają przyszłej pannie młodej upominki. Tylko jaki prezent będzie odpowiedni? W przypadku majętnych rodziców i dziadków dobrym wyborem może okazać się wręczenie koperty z pieniędzmi, ponieważ wiadomo, że same koszty organizacji tego typu przedsięwzięć są dość wysokie.

Jeśli przyszła panna młoda otrzyma pieniądze, to na pewno będzie wiedziała, jak dobrze je wydać. Oczywiście nie jest powiedziane, że zawsze trzeba wręczać kopertę. Jeśli chcemy, by panna młoda miała pamiątkę od rodziców, czy dziadków, to zawsze można pomyśleć o sprezentowaniu zastawy stołowej, sztućców, czy innego wyposażenia do domu lub mieszkania.

Co pannie młodej może kupić rodzeństwo?

W przypadku rodzeństwa można pokusić się o ciekawsze prezenty. Idealnym wyborem może okazać się fartuszek, wałek do ciasta, czy nawet patelnia z jakimś śmiesznym nadrukiem, czy napisem. Do tego można pomyśleć o zestawie dla przyszłej panny młodej, które oferowane są w coraz większej ilości sklepów online oraz stacjonarnych. Siostra przyszłej panny młodej może też pokusić się o zakup seksownej bielizny, zwłaszcza jeśli doskonale wie, jaki nosi rozmiar.

Dobrym wyborem może okazać się też szlafroczek, zwłaszcza satynowy z nadrukiem „panna młoda”. Z jego zakupem również nie powinno być żadnych problemów, ponieważ są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz w sklepach online. Zamawiając taki gadżet w sklepie online, możemy liczyć na dostawę do domu, więc to dodatkowy plus takiego upominku.

Jaki prezent panna młoda powinna dostać od świadkowej?

Najczęściej świadkową zostaje najbliższa przyjaciółka panny młodej, a czasami nawet jej siostra. To dość poważne stanowisko w dniu ślubu, ponieważ od świadkowej wymaga się, by godnie reprezentowała pannę młodą, pomagała jej w dniu ślubu oraz by ją po prostu wspierała. Coraz częściej widać, że to również świadkowa przejmuje na siebie organizację wieczoru panieńskiego, a czasami nawet z własnym środków pokrywa niektóre atrakcje.

Jeśli tak będzie też w naszym przypadku, to już nie musimy myśleć o dodatkowym prezencie, ponieważ przyjaciółka doceni gest i nie będzie oczekiwała więcej. Jeśli rezygnujemy z atrakcji i chcemy, by panna młoda miała od nas jakąś pamiątkę, to warto pokusić się o coś naprawdę oryginalnego i wyjątkowego. Może to być profesjonalna sesja zdjęciowa, seksowna bielizna, czy po prostu tort na wieczór panieński.

Co będzie odpowiednie od koleżanek z pracy?

Od koleżanek z pracy przyszła panna młoda może otrzymać praktyczny prezent, więc na przykład zestaw filiżanek może okazać się dobrym wyborem. Poza tym można pomyśleć też o voucherze do SPA, ponieważ chwila odpoczynku przed weselem na pewno jej się przyda.

Tagi: